Dnes je

Na stiahnutie

Dokumenty v sekcii Tlačivá sú v DOC formáte. Aby ste si mohli tieto dokumenty prezerať, upravovať a vytlačiť, potrebujete komerčný kancelársky balík Microsoft Office alebo nekomerčný OpenOffice.org. Kancelársky balík OpenOffice.org si môžete v svojom počítači nainštalovať kliknutím na logo OpenOffice.org dole. Na stiahnutie dokumentov vo formáte DOC kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz pre stiahnutie a zvoľte "Uložiť cieľ  odkazu ako ..." Keď kliknete na odkaz ľavým tlačidlom myši začne sa dokument otvárať priamo vo Vašom prehliadači, čo môže vzhľadom k veľkosti súboru chvíľku trvať.

Dokumenty v sekcii Faktúry sú v JPEG formáte. Aby ste si mohli tieto dokumenty prezerať alebo vytlačiť, potrebujete ich najprv rozbaliť v  komerčnom archivačnom programe WinRAR alebo v nekomerčnom archivačnom programe 7zip. Archivačný program 7zip si môžete v svojom počítači nainštalovať kliknutím na logo 7zip dole. Na stiahnutie súborov vo formáte RAR kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz pre stiahnutie a zvoľte "Uložiť cieľ  odkazu ako ..." Keď kliknete na odkaz ľavým tlačidlom myši začne sa súbor otvárať priamo vo Vašom prehliadači, čo môže vzhľadom k veľkosti súboru chvíľku trvať.

  

 

„Ako keby slnce zasvietilo na sneh – všetko vo mne zjasnie, tak mi vrúcne je. Netušili by ste, ako mi je krásne, keď sa na mňa ktosi s láskou usmeje. Ako keby zohrial uzimenú byľku teplý dotyk slnka v lesnom papradí – tak mi je, keď hoci na prchavú chvíľku láskavo ma ktosi rukou pohladí“

(M. Rúfus)

Zriaďovateľom je

TOPlist